ÇİFT ŞAFLI TEK EKSELİ SHREDDER

Çift şaftlı tek eksenli shredder

Gelişmiş Akıllı Çift Rotorlu Tek Eksenli Parçalama Makinesi

Çift şaftlı tek eksenli shredder yeni tip bir bıçak mili kombinasyon tasarımıdır.Parçalayıcının bağımsız olarak mevcut olan ve ayrı ayrı çıkarılabilen iki şaftı vardır. Bu sadece yüksek çıkış talebini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kesici şaftın bakımını da kolaylaştırır

Çift şaftlı tek eksenli shredder, alışveriş torbaları, giysi torbaları, plastik torbalar, yiyecek torbaları/paketleri, baloncuklu ambalajlar, palet ambalajları, şrink ambalajlar, kağıt havlu ve tuvalet kağıdı ambalajları, hava paketleri (sevk edilen paketlerden), tarım filmleri, endüstriyel ambalajlar için uygundur. film, BOPP plastik film, baskılı film, dokuma çanta, ton çanta, jumbo çanta, rafya çanta, Big Bag, Rafya Big Bag, Bulk Bag, çuval vb.
Her dinamik bıçağın dört kesme kenarı vardır. Aşındırıldıktan sonra 90 derece döndürülerek tekrar kullanılması sağlanır.
Her sabit bıçakta, 180 derece dönerek aşındırıldıktan sonra tekrar kullanıma olanak sağlayan iki kesici kenar bulunur.
Düşük hızda sessiz çalışma.
Elek deliği müşterinin ihtiyacına göre ayarlanabilir

Düşük gürültü ve toz oluşumuyla istikrarlı performans

Minimum bakım, Güvenli ve kolay kullanım

Parçalanamayan öğelerle çalışırken otomatik geri dönüş

Atık plastik, kauçuk, lastik, ahşap, metal, karton, kağıt, hindistan cevizi, taş, pvc boru, çim gibi farklı ürünler için mevcuttur.

Verimli besleme için ve besleme içi konveyöre bağlanmaya uygundur.İstenilen boyuttaki parçaların kontrol edilmesi için. Elek deliğinin boyutu özelleştirilebilir.Etkili parçalama için. 

PLC kontrolü

İstenirse  Rotor Soğutma sistemi

Çift motorlu tasarım. 

Çalışma prensibi:
Çift silindirli parçalayıcı, çift dişli kutusunu tahrik etmek için çift motor kullanır, elektrik motorlarının yüksek dönme hızını dişli kutuları ile kesici silindirlerin düşük dönme hızına dönüştürür, ardından büyük malzemeleri keser, sıkar ve yırtır, bunları küçük kırıklara parçalara parçalar.
Yüksek tork kuvveti ile düşük dönüş hızı. Ve kesicilerin malzemeleri iyi aşınma direncine sahip yüksek kaliteli alaşımlı çeliktir.