ÇİFT ROTORLU SHREDDER

Çift Şaft Shredder fiyatları

Çift rotorlu shredder

Plastik makinesi Takoz, Çuval (Big Bag), FILM (Naylon), Araba lastiği, İp ve benzeri malzemelerin kolayca parçalanarak kırılmasını sağlar. Bunun yanı sıra çift rotorlu shredder Kırma Makinasından öncede kullanılarak, hem kapasite artırılır, hem de Kırma makinasının bıçak ömrü uzatılır, Bu makineler iki tip rotor tahrik tipi olup, redüktör motor ile tahrik edilir veya duruma bağlı olarak hidrolik sistemli redüktörlü tiptir, Müşteri istek ve taleplerine göre çift rotorlu shredder, bıçak ve rotor öçüleri ve boyutları buna bağlı olarakta motor gücü değişkenlik göstermektedir, PLC kontrollü elektrik panosuna sahiptir.Dıştan monte edilmiş rulman yatakları tozdan arındırılmıştır. Ağır şartlarda çalışmaya sahip rulmanlara sahiptirler.Makine geniş besleme haznesine sahiptir. Parçalanacak malzeme makineye konveyör ve diğer Fork-lift ekipmanıyla beslenebilir. Parçalanan ürün helezon, fan veya konveyör vasıtasıyla taşınabilir. Shredder makinasında kırılan malzemeler, bıçak yapısına bağlı olarak istediğiniz ebatlara küçültülür. Olası sıkışma durumunda rotor ters yöne dönerek sıkışmayı ortadan kaldırmaya çalışır.  Sıkışma giderilmezse makine sesli ikaz verip otomatik olarak durur. 

GENEL ÖZELLİKLER

 • PLC kontrollü elektrik panosuna sahiptir.
 • Dıştan monte edilmiş rulman yatakları tozdan arındırılmıştır. Ağır şartlarda çalışmaya sahip rulmanlara sahiptirler.
 • Makine geniş besleme haznesine sahiptir.
 • Parçalanacak malzeme makineye konveyör ve diğer Fork-lift ekipmanıyla beslenebilir.
 • Parçalanan ürün helezon, fan veya konveyör vasıtasıyla taşınabilir.
 • Shredder makinasında kırılan malzemeler, bıçak yapısına bağlı olarak istediğiniz ebatlara küçültülür.
 • Olası sıkışma durumunda rotor ters yöne dönerek sıkışmayı ortadan kaldırmaya çalışır. 
 • Sıkışma giderilmezse makine sesli ikaz verip otomatik olarak durur.
 • İşlenecek malzemenin özelliklerine göre seçilen bıçak tipi ve parçalama haznesi sayesinde farklı cins ve formlardaki malzemelerde yüksek verimlilik ile çalışmaktadır.

  Özel alaşımlı çelik malzemeden imal edilmiş olan bıçaklar sayesinde düşük işletme maliyetine sahiptir. Bıçak modeli ve malzemesi parçalanacak malzeme tipine göre seçilmektedir.

  Ağır hizmet tipi redüktörler ve şok emici takozlar sayesinde parçalama esnasında oluşan dinamik yükün makinaya zarar vermesi engellenmektedir. İnvertör kontrollü motorlar sayesinde enerji verimliliği maksimum seviyeye çıkarılmıştır. PLC kontrol sayesinde olası malzeme sıkışması ya da aşırı yükleme durumunda rotorlar ters yönde hareket etmekte ve sıkışmayı otomatik olarak gidermektedir