PLATFORMLAR

Düz Makine Platformları

Düz platformlar makinaların yerleştirildiği ve oparatörlerin rahat çalışma alanlarıdır. Güçlü çelik yapısıyla ve çelik kaynağı ile kaynatılmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda demonte şeklinde de imalatı yapılmaktadır.

Bantlı Ürün Ayrıştırma Platforumları

Ürün ayrıştırma platformları bant üzerinde giden ürünlerin içindeki yabancı molan ürünleri ayıklamak için yapılan ve oparatörlrin rahat çalışama alanı olan platformlardır. Güçlü çelik yapısıyla ve çelik kaynağı ile kaynatılmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda demonte şeklinde de imalatı yapılmaktadır.

Hidrolik Makaslı Platformlar

Katlar arasında ürün taşımada veya kot farkı olan yerde oparatörlrin rahat çalışma alanı olan platformlardır. Güçlü çelik yapısıyla ve çelik kaynağı ile kaynatılmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda demonte şeklinde de imalatı yapılmaktadır.

Yatar Kalkar Hirolik Platformlar

Tonajlı ağır ürünlerin bantlama paketleme ve montaj gibi işlemleri yapabilmek için tasarlanmış aynı zamanda hidrolik sistemle istenilen açılarda ayarlana bilen ve değişik modelleri olan oparatörlrin rahat çalışama alanı olan platformlardır. Güçlü çelik yapısıyla ve çelik kaynağı ile kaynatılmaktadır. Müşteri talebi doğrultusunda demonte şeklinde de imalatı yapılmaktadır.