PE-PP PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM HATLARI

Geri dönüşümü yapılacak PE, PP, HDPE, LDPE vb.. gibi hurda plastik malzemeler Kırma makinasında kırılan bu malzemeler Santrifüj ve Ayrıştırma-Yıkama kazanlarında çok iyi bir şekilde temizlenip ayrıştırıldıktan sonra, susuzlaştırılır bu temiz plastik malzeme, Agromel makinası kumanda panelindeki bir düğme vasıtası ile pnömatik olarak Agromel makinasına aktarılır. Agromel makinasında malzemeler yoğunlaştırılarak extrüzyona hazır duruma getirilir, el değmeden helezon vasıtası ile Extruder-Granül makinasına taşınır. Eritilmiş ve gazı alınmış bu malzeme kesme makinası ile Granül haline getirilir. Daha sonra çuvallanmak üzere fan vasıtası ile granül depolama silosunda depolanır ve Komple Geri Dönüşüm işlemi tamamlanmış olur.

PET ŞİŞE GERİ DÖNÜŞÜM HATLARI

Hurda PET şişeler ve PET atıklar endüstriyel olarak kullanımı için geri dönüşümünü sağlayan makinaların kombinasyon oluşturak el değmeden tekrar kullanılabilir hammaddeye dönüştüren sistemlerdir.Kırma makinalarında kırılan bu hurda malzemeler su ile yıkanıp bazı kimyasal işlemlerden geçirilerek kurutma sisteminde kurutularak bunker çuvallarına doldurulup endüstriye ham madde olarak yeniden kazandırılır.

DOLUM AMBALAJ KAPATMA HATLARI

Üretimini yaptığımız dolum kapatma hatları istenilen kapasiteye göre saate 500-8000 adet aralığında üretim yapabilmektedir. Sistemin kontrolü tek bir operatör panelinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Gramaj, ürün ve ambalajda yapılacak değişiklikler bu panelden rahatlıkla yapılabilmektedir. Tüm akışkan, yarı akışkan ve kıvamlı ürünleri cam, teneke ve plastik bazlı her tip ambalaja el değmeden hızlı şekilde doldurmak için kullanılır. İsteğe bağlı olarak nozul sayısı değişiklik gösterebilir. Aynı makinede değişik vizikozitede ve farklı gramajlarda ürünlerin dolumu mümkündür. Ürüne göre pnömatik, hidrolik veya servo motorlu olarak imal edilir.

ENDÜSTRİ MİKSERLERİ VE KAZANLARI

Gıda, kimya ve benzeri endüstrilerde kullanılan mikserlerin, kazanların ve stok tanklarının kombinasyonları ile oluşturulan proses sistemleridir.Kazanlarımız soğutmalı ve ısıtmalı olarak tek serpantin yada çift serpantinli olarak üretilmektedir. Kazanlarımızın etrafı ısı yalıtımlı olarak üretilmektedir.Mikserlerimizde karıştırılacak ürünün özelliğine göre mikser karıştırıcılarının kanat yapıları değişkenlikler gösterir.